Barnim Ogień – zbiórka na PolakPotrafi zakończona sukcesem!

Udało się! Po 60 dniach zbiórki mamy pieniądze na wydanie powieści Barnim Ogień 🙂 Zebraliśmy 23197 zł, co stanowi 115% potrzebnej kwoty. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

kosciolek-jasny

350 stron akcji i przygody

Książka jest już gotowa do druku. Jej objętość to około 350 stron napakowanych akcją i przygodą, poprzetykanych fantastycznymi ilustracjami. To typowa literatura awanturnicza: tajemnicze artefakty, demoniczni adwersarze, ponętne kobiety, klimatyczna sceneria i monstrualny spisek w tle.

 

Barnim Ogień – na co przeznaczymy pieniądze ze zbiórki

 

Dzięki zbiórce na PolakPotrafi znalazły się pieniądze na finalną korektę, skład i druk takiej liczby egzemplarzy, żeby można było dotrzeć do czytelników. To oznacza minimum 1000 sztuk. Część zebranych środków chcielibyśmy przeznaczyć na działania promujące projekt – wysłanie książki do blogerów i recenzentów, przeprowadzenie kilku działań partyzanckich, zaistnienie na targach książki (głównie przez udostępnianie opowiadania promocyjnego BARNIM Kamienie – wstępu do wydarzeń z powieści).

Na finalne prace przygotowawcze chcemy przeznaczyć około 15% zebranych środków. Głównym kosztem będzie druk, oprawa, konfekcjonowanie i magazynowanie. Na te cele rezerwujemy około 65% puli. Reszta, czyli około 20% ma umożliwić przeprowadzenie podstawowych działań promocyjnych.

 

Platforma PolakPotrafi

 

PolakPotrafi to największa polskojęzyczna crowdfundingowa strona internetowa, na której przeprowadzane są zbiórki pieniędzy w celu sfinansowania różnorodnych projektów z wielu dziedzin życia. Działa od 2011 i do dzisiaj darczyńcy wpłacili na wybrane przez siebie projekty już ponad 15 milionów zł. Powieść Barnim Ogień zebrała 23197 zł – dziękujemy 🙂