Barnim Saga – kto za tym stoi?

Barnim Saga to akcja, przygoda, tajemnicze artefakty, demoniczni adwersarze, ponętne kobiety, klimatyczna sceneria… To także fantastyczne ilustracje, druk najwyższej jakości, ciekawe akcje promocyjne. Kto za tym wszystkim stoi?

dodatki

Bernard Berg

Bernard Berg to autor i pomysłodawca postaci Barnima wraz ze wszystkimi jego wadami, zaletami i problemami. Bernard to duch raczej niespokojny. Zna realia korporacji, ale dba o to, żeby mieć czas na realizację własnych pomysłów. Saga o Barnimie to jego debiut prozatorski. Ciekawostka: „Bernard Berg” to pseudonim artystyczny. Skąd się wziął? Co oznacza? Jaka jest jego geneza? Dowiecie się już wkrótce…

 

Józef Kędziora

Józef Kędziora – ilustrator z zamiłowania, architekt wnętrz z zawodu, szczudlarz wyrzucony z cyrku za odwagę. Jego klimatyczne grafiki dobrze oddają ducha barnimowej sagi. W naszym sklepie można zamówić rysunki Józefa w bardzo eleganckiej formie: są nabite na blejtramę, druk na płótnie canvas, format 40x60cm. Na życzenie klienta grafika może być sygnowana przez autora.

 

Piotr Gawrzyał

Piotr Gawrzyał dba o to, żeby projekt doszedł do skutku. Pilnuje terminów, rozmawia z kontrahentami, motywuje i pogania. A przy okazji wymyślił, żeby z pojedynczej powieści zrobić sagę. Kolejny tom – Barnim Woda – późną wiosną 2017.

 

Drukarnia Abedik

Drukarnia Abedik z Poznania już prawie 20 lat wytwarza książki. Aktualnie jest to kilkanaście milionów opraw w roku, zarówno w wersji miękkiej jak i twardej. To jedna z najnowocześniejszych drukarni w Polsce. Abedik oferuje krótkie terminy i dobre ceny, przy zachowaniu optymalnych parametrów jakościowych.