BARNIM Ogień pod patronatem Gametrade.pl

BARNIM Ogień pod patronatem portalu Gametrade.pl. Może niebawem powstanie gra z Barnimem w roli głównej? 🙂 Wszystko przed nami!

LogoGT

Portal Gametrade.pl służy do legalnej wymiany gier pomiędzy graczami, którzy nie chcą wydawać każdorazowo 200-250 zł na nową grę. Dzięki Gametrade.pl mogą za darmo wymienić stare gry na nowe, czyli zdobyć najnowsze gry za cenę przesyłki, poznać nowych znajomych i wspólnie cieszyć się z nowych nabytków.

Do czego służy Gametrade.pl?

Serwis Gametrade.pl służy do łatwej i szybkiej wymiany gier między Użytkownikami. Oferuje też możliwość kupna i sprzedaży gier, bądź po prostu pochwalenia się swoją kolekcją tytułów.

 

Dla kogo jest przeznaczony?

Gametrade.pl przeznaczony jest dla Graczy, posiadaczy konsol, komputerów i ogólnie mówiąc – pasjonatów elektronicznej rozrywki.

 

Czy wymiana gier jest darmowa?

Wymiana gier jak i sprzedaż jest darmowa, wymaga jedynie prostej i szybkiej rejestracji.

 

Dlaczego warto korzystać z Gametrade.pl?

Gametrade.pl został stworzony przez Graczy z myślą o Graczach. Przejrzystość strony oraz jej intuicyjna obsługa pozwalają na szybkie dotarcie do szukanej informacji. Dzięki serwisowi wszyscy miłośnicy gier mogą w prosty sposób uzupełnić swoją kolekcję gier o upragnione, często trudno dostępne tytuły.